Njoftim për mbledhjen konstituive të Këshillit të Studentëve në FAB

     I - Njoftohet të gjitha organizatat studentore dhe studentët të cilat kanë fituar mandate në Këshillin e Studentëve në Fakultetin e Arteve të Bukura, se mbledhja konstituive e Këshillit Studentor do të mbahet me 07.07.2020, në ora 15:00 në Art Qendër.

    II - Rendi i ditës: verifikimi i mandateve sipas listave prioritare të kandidatëve, për aq mandate sa kanë fituar organizatat studentore në zgjedhjet studentore 2020 dhe nënshkrimi i deklaratës etike, si dhe zgjedhja e kryetarit dhe sekretarit të Këshillit Studentor të FAB


    Shkarko njoftimin


     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456