Njoftim për orarin e punës të stafit

  Bazuar në rekomandimet e IKSHPK, stafi i Fakultetit të Arteve të Bukura deri në një njoftim të radhës do të punojë me orar fleksibil.

  Orari i punës i Administratës dhe Menaxhmentit të Fakultetit të Arteve do të jetë, çdo ditë pune, nga ora 09h-13h.

  Objektet e tri Departamenteve të Fakultetit të Arteve të Bukura do të jenë të hapura nga ora 09:00 deri 16:00 h

  Per informata me te detajuara shkarko njoftimin

   

   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4567 8910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567