Njoftim për orarin e punës të stafit

  Bazuar në rekomandimet e IKSHPK, stafi i Fakultetit të Arteve të Bukura deri në një njoftim të radhës do të punojë me orar fleksibil.

  Orari i punës i Administratës dhe Menaxhmentit të Fakultetit të Arteve do të jetë, çdo ditë pune, nga ora 09h-13h.

  Objektet e tri Departamenteve të Fakultetit të Arteve të Bukura do të jenë të hapura nga ora 09:00 deri 16:00 h

  Per informata me te detajuara shkarko njoftimin

   

   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29301 2 345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789