Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e Qershorit 2018/2019

    Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master, si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Qershorit për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data 24.05.2019 dhe mbaron më 07.06.2019


    Prishtinë më: 24.05.2019

    Nga Dekanati


     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829303112
3456 789
10111213141516
17 181920212223
24252627282930
1234567