Njoftim për paraqitje të provimeve për afatin e Qershorit 2018/2019

    Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master, si dhe stafi akademik dhe administrativ, se afati i Qershorit për paraqitje dhe mbarvajtje të provimeve do të organozohet si në vijim:

    Paraqitja e provimeve fillon nga data 24.05.2019 dhe mbaron më 07.06.2019


    Prishtinë më: 24.05.2019

    Nga Dekanati


     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456