Njoftim për studentët përfitues të Bursave për vitin akademik 2020-2021

     Njoftohen të gjithë studentët përfitues të bursave për vitin akademik 2020-2021 në Fakultetin e Arteve të cilët nuk kanë plotësuar të dhënat për bankë, që të bëjnë këtë më së largu deri më datën 24.03.2021.

    Plotësimi i të dhënave për gjirollogari bankare bëhen përms linkur studenti.uni-pr.edu

    Pas qasjes në sistem klikoni në mënynë  dhe pastaj klikoni në  ku plotësoni të dhënat e kërkuara.

     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456