Orari i mësimit për vitin akademik 2020/21

   Orari i mësimit në nivelin Bachelor për vitin akademik 2020/2021

  Dega e Arteve të Bukura
  Dega e Arteve Muzimore
  Dega e Arteve Dramatike


  Studentët pasi të bëjnë regjistrimin e semestrit për vitin akademik 2020/2021 duhet të qasen në SEMS (notimi.uni-pr.edu) që të bëjnë regjistrimin e lëndëve Obligative dhe lëndëve Zgjedhore te profesorët përkatës, në mënyrë që të shfaqeni në listën e profesorëve në mbajtjen e ligjeratave.


  Po ashtu orari është i publikuar në këtë pjesë të web faqes së Fakultetit të Arteve

  Orari-i-ligjeratave.PNG   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 2930 1 2 34
56 78 91011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678