Orari i provimeve për afatin e Janarit 2018/2019

     Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Janarit 2018/2019 në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin


    Orarin po ashtu mund të gjeni në anën e djathtë të faqës me përshkrimin     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25262728293031
123 4567
891011 121314
151617181920 21
22 232425262728
293012345