Orari i provimeve për afatin e Prillit 2017-2018

     Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Prillit në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin


    Orarin po ashtu mund të gjeni në anën e djathtë të faqës me përshkrimin


     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2526 272829301
2 3 45678
9101112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345