Orari i provimeve për afatin e Qershorit 2017-2018

     Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Qershorit 2017-2018 në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789