Orari i provimeve për afatin e Shtatorit 2018-19

     Orari i provimeve në Bachelor dhe Master për afatin e Shtatorit në Fakultetin e Arteve

    Shkarko orarin


    Orarin po ashtu mund të gjeni në anën e djathtë të faqës me përshkrimin

    Orari-i-provimeve.PNG
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456