Orari i provimeve pranuese në Degën Arteve Muzikore

   DEPARTAMENTI I MUZIKËS
  ORARI PËR PROVIME PRANUESE – BACHELOR
  20 dhe 21/ SHTATOR / 2018


  20/09/2018 - enjte
  09:00 – SOLFEZH (me shkrim) – salla nr. 42 – Instrumentistët

  09:00 – HARMONI (me shkrim) - kl.nr.48 - Pedagogji e përgjithshme muzikore

  13:00 TEORI TË MUZIKËS – salla nr. 42 - Instrumentistët

  13:00 – HARMONI (me gojë) – kl.nr.48 - Pedagogji e përgjithshme muzikore


  21/09/2018 – premte
  10:00 – PIANO – salla nr. 26

  10:00 – HARKOR – salla koncertale
  (violinë, violë, violonçello, kontrabas dhe kitarë)

  10:00 – FRYMOR – salla nr.31
  (flaut, klarinetë, obo,trombon)

  10:00 – SOLO KËNDIM - salla nr. 47

  10:30 – PIANO OBLIGAT – kl. 23
   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031 123
4 56 78910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678