Organizimi i provimeve te prof. Bujar Demjaha

    Lajmëren studentet se për afatin e provimeve QERSHOR/Korrik 2020 se provimet do te mbahet ONLINE me 25 Qershor 2020 sipas orarit te definuar me poshte.

    Profesori i ka rezervuar terminet ne Google MEET dhe studenteve ju ka shkur informata ne e-maill.     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456