Organizimi i provimeve te prof. Bujar Demjaha

    Lajmëren studentet se për afatin e provimeve QERSHOR/Korrik 2020 se provimet do te mbahet ONLINE me 25 Qershor 2020 sipas orarit te definuar me poshte.

    Profesori i ka rezervuar terminet ne Google MEET dhe studenteve ju ka shkur informata ne e-maill.     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14151617 181920
21222324252627
2829301234
567891011