Paraqitja e provimeve për afatin e Prillit 2017/2018

    Njoftohen Studentët (studimet themelore – bachelor dhe master) të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e prillit të vitit akademik 2017/2018 do të bëhet prej datës 06.04.2018 e deri më 18.04.2018.

    Në këtë afat mund të paraqiten një provim. Provimet do të mbahen gjatë dy vikendeve të fundit të muajit prill sipas orarit i cili do të publikohet në ueb faqe dhe tabelën e shpalljeve të Fakultetit.

    Vërejtje: Luten Studentët ta respektojnë afatin e paraqitjes së provimeve.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789