Paraqitja e provimeve për afatin e Shtatorit

    N J O F T I M

    Njoftohen Studentët e studimeve themelore – bachelor dhe master të Fakultetit të Arteve të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, se paraqitja e provimeve për afatin e shtatorit të vitit akademik 2013/2014 do të bëhet prej 1.9.2014 deri më 12.9.2014.

    Pas këtij afati nuk do të mund të paraqiten provimet.

    Shkarko njoftimin


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
4567 8910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567