Provimi pranues - Faza e parë për Artet Dramatike dhe Artet e Bukura

    Provimi pranues, Faza e parë do të mbahet me 3.10.2020 ora 9.00,  për të gjithë aplikantët të cilët kanë aplikuar në
    Departamentin e Arteve Dramatike ( Aktrim, Regji Teatri, Regji filmi dhe televizioni, Dizajn Skene dhe Kostumogarafi, Dramaturgji)  dhe
    Departamentin  e Arteve të Bukura ( Pikturë, Skulpturë, Grafikë, Arti konceptual dhe mediat e reja, Dizajni Grafik).
     
     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 2930 1 2 34
56 78 91011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678