Raport i komisionit vlerësues për bashkëpunëtor të jashtem dhe vendimi

    Raport i komisionit vlerësues për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtem në Fakultetin e Arteve për vitin akademik 2019/2020 sipas konkursit të publikuar më datën 02/10/2019 me numer të protokolit 2/753

    Raportet

    Vendimi


     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031 123
4 56 78910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678