Raportet e komisionit vlerësues dhe vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2019-2020

     Raportet e komisionit vlerësues dhe vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2019-2020


    Raportet

    Vendimi
     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 123 456
78910111213
1415 16 17181920
21222324252627
28293031123
45678910