Raportet e komisionit vlerësues dhe vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2019-2020

     Raportet e komisionit vlerësues dhe vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2019-2020


    Raportet

    Vendimi
     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678