Raporti dhe Vendimi i angazhimit të stafit akademik 2017-18

    Raporti i angazhimit të stafit akademik 2017-18 (kliko)
    Vendimi i angazhimit të stafit akademik 2017-18 (kliko)
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
10111213141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567