Raporti i komisionit vlerësues dhe vendimi i këshillit për bashkëpunëtorë të jashtëm 2017-18

    Raportet e komisioneve vlerësuese për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2017/2018 (kliko)
    Vendimi i këshillit për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2017/2018 (kliko)
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789