Raporti i komisionit vlerësues dhe vendimi për bashkëpuntorë të jashtëm

     Raporti i komisionit vlerësues dhe vendimi për angazhimin e bashkëpunëtorëve të jashtëm për vitin akademik 2019-2020 sipas konkursit të publikuar me datën: 2/10/2019 me numer 2/753

    Shkarko Raportin
    Shkarko Vendimin
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29301 2 345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789