Regjistrimi i lëndëve zgjedhore në SEMS

     Njoftohen të gjithë studentët e nivelit të studimeve Bachelor dhe Master të Fakultetit të Arteve të Bukura që regjistrimi i lëndëve Zgjedhore mund të bëhet deri më datën 20/10/2019 (Ditë e Dielë)     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678