Regjistrimi i lëndëve zgjedhore në SEMS

     Njoftohen të gjithë studentët e nivelit të studimeve Bachelor dhe Master të Fakultetit të Arteve të Bukura që regjistrimi i lëndëve Zgjedhore mund të bëhet deri më datën 20/10/2019 (Ditë e Dielë)     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031 123
4 56 78910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678