Rezultatet përfundimtare për afatin e parë Master 2020/2021

     Rezultatet përfundimtare të konkusit për studime Master të vitit akademik 2020/2021 për Fakultetin e Arteve

    Rezultatet përfundimtare (shkarko këtu


    Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet në Administratën Qendrore të UP-së (ndërtesa e Bibliotekës Universitare) më datë 16.11.2020 prej orës 9:00 - 12:00 dhe 13:00 - 15:00

    Kandidatët të cilët nuk kanë arritur që të regjistrohen brenda afateve të përcaktuara si më sipër, mund të regjistrohen më së voni deri më 20.11.2020, në ora 16:00. Jashtë këtij afati kandidatët e pranuar nuk do të mund të regjistrohen për shkak të mbylljes së Sistemit për Menaxhimin e Informacionit të Arsimit të Lartë (SMIAL), prandaj luten që t'i përmbahen afatit të lartëshënuar.

     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
22232425262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234