Rezultatet përfundimtare për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2020/2021 dhe raporti i ankesave

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2020/2021 dhe Raporti i ankesave të Fakultetit të Arteve.

  Rezultatet përfundimtare (kliko këtu)

  Raporti i komisionit të ankesave (kliko këtu)



  Regjistrimi i kandidatëve të pranuar do të bëhet në Administratën Qendrore të UP-së (ndërtesa e Bibliotekës Universitare) më datë 12.10.2020 prej orës 9:00 - 12:00 dhe 13:00 - 15:00

  Kandidatët të cilët nuk kanë arritur që të regjistrohen brenda afateve të përcaktuara si më sipër, mund të regjistrohen më së voni deri më 15.10.2020, në ora 12:00. Jashtë këtij afati kandidatët e pranuar nuk do të mund të regjistrohen për shkak të mbylljes së Sistemit për Menaxhimin e Informacionit të Arsimit të Lartë (SMIAL), prandaj luten që t'i përmbahen afatit të lartëshënuar.


  Afati-i-regjistrimit.PNG
   

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 2930 1 2 34
56 78 91011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678