Ri-hapja e SEMS për paraqitje të provimeve për afatin e Qershorit

    Njoftohen studentet e nivelit te studimeve Bachelor dhe Master që neser me daten: 19.06.2019 (E merkeure) hapet SEMS për paraqitjen e provimeve sepse kemi kerkesa nga studentet, nga ora 8:00 deri ne oren 16:00.


     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13 1415 16171819
202122 23242526
272829303112
3456789