Shperndarja e ID kartelave

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Arteve të vitit të I-rë në nivelin Bachelor dhe Master, se nga data 24/01/2018 bëhet shpërndarja e ID kartelave. ID kartelat tërhiqen tek shërbimi i studentëve.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789