Thirrje e hapur "Me Art për Drejtësi"

     Youth Initiative for Human Rights në Kosovë fton shkollën/universitetin tuaj të aplikojë në thirrjen “Me art për drejtësi”. Nxënësit/studentët tuaj ftohen të dërgojnë punime mbi atë se si e shohin ata sistemin e drejtësië në Kosovë, duke përfshirë këtu dhe sfidat e tij.

    Për infromata më të detajuara kliko këtu
     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
45 678910
111213 14151617
18192021222324
25262728293031
1234567