Thirrje për aplikim në UVP 2019

    Thirrje për aplikim në UVP 2019 Universiteti i Prishtinës “HASAN PRISHTINA” hap konkursin për pranimim e studentëve vendor dhe ndërkombëtar për ndjekjen e kurseve që ofrohën në Universitetin Veror Ndërkombëtar të Prishtinës 2019.

    Më shumë informacione në lidhje me aplikimin në UVP 2019 mund të gjeni në linkun:

    uni-pr.edu     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456