Vendim për kryerjen e punëve në përputhje me mundësit dhe kushtet reale të krijuara pas rritjes së rasteve pozitive me Corona Virus COVID 19

     Vendim për kryerjen e punëve në përputhje me mundësit dhe kushtet reale të krijuara pas rritjes së rasteve pozitive me Corona Virus COVID 19


    Shkarko vendimin
     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910