Vendim për plotësimin e kuotave të rezervuara për komunitetin jo shumicë dhe për kandidatë nga viset tjera jashtë Kosovës, të banuara me shqipëtarë sipas konkurseve të të gjitha niveleve

     Vendim për plotësimin e kuotave të rezervuara për komunitetin jo shumicë dhe për kandidatë nga viset tjera jashtë Kosovës, të banuara me shqipëtarë sipas konkurseve të të gjitha niveleve


    Shkarko vendimin

     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
22232425262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234