Vendim për studentët të cilët nuk kan arritur të regjistrojn vitin vijues në munges të kredive të parapara sipas vendimit mbi kushtet e regjistrimit të vitit vijues

     Studentët të cilët nuk kanë arrit të regjistrojnë vitin vijues në mungesë të kredive të parapara sipas vendimit mbi kushtet e regjistrimit të vitit vijues me nr. prot. 3/144 dt. 10.10.2017 dhe në qoftë se programet e tyre nuk janë akredituar apo ri-akredituar, të njejtëve ju lejohet që të regjistrojnë vitin vijues pa kusht.

    Shkarko vendimin     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
34 56789
10111213141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567