Vendimi i fundit të qeverisë për masat anti Covid 19 dhe udhëzuesin e përkohshëm

    Vendim pë masat e përgjithshme dhe të veçanta për kontollin, parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19 (Shkarko)

    Udhëzues i përkohshëm - Aplikimi i masave të përgjithshme dhe të veçanta për parandalimin dhe luftimin e COVID-19 në Institucionet Arsimore të të gjitha niveleve (Shkarko)

    Vendim për formën e mbajtjes së mësimit në rrethana të pandemisë COVID-19, për semestrin veror të vitit akademik 2020/2021 (Shkarko)
     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456